STRZEL PROMOCYJNEGO HATTRICKA I ZYSKAJ POTRÓJNIE!


4 czerwca 2017

STRZEL PROMOCYJNEGO HATTRICKA I ZYSKAJ POTRÓJNIE!

Wyobraź sobie ultraciepłą bramę z panelem o grubości 60 mm, napędzaną komfortową oraz wytrzymałą automatyką STARCUS i sterowaną smartfonem dzięki nowoczesnemu systemowi KRISPOL HOME MANAGER. To wszystko jest dostępne dla Ciebie w atrakcyjnej cenie bez VAT tylko do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Ciepła, cieplejsza, najcieplejsza

Segmentowa brama garażowa z oferty KRISPOL z panelem o grubości 60 mm została stworzona dla domów energooszczędnych i tych budowanych z myślą o przyszłych oszczędnościach związanych z codzienną eksploatacją. Podwójne uszczelnienie dolnego panela z podłożem, podwójne uszczelnienia międzysekcyjne oraz dwuwargowa uszczelka obwodowa, to elementy konstrukcji, które pracują na rzecz jak najlepszej izolacji termicznej. Szeroka gama oklein i kolorów z palety RAL pozwala dopasować bramę do domów o różnych stylach architektonicznych oraz do pozostałych elementów stolarki KRISPOL.

Komfort na pilota

Brama napędzana nowoczesną i komfortową automatyką STARCUS, to gwarancja oszczędności czasu na co dzień. W estetycznych obudowach ukryliśmy wytrzymałe mechanizmy o doskonałych parametrach technicznych:
– wbudowany odbiornik radiowy
– podświetlenie LED
– funkcja automatycznego zamknięcia
– możliwość podłączenia fotokomórek
– blokada przypadkowego otwarcia bramy
– płynna regulacja siły nacisku
– ergonomiczne piloty w nowoczesnym designie.

Brama w zasięgu smartfona

System KRISPOL HOME MANAGER to wygoda sterowania bramą wjazdową i garażową za pośrednictwem smartfona. Aplikacja wykorzystuje technologię Bluetooth Smart tworząc niezależną, bezpieczną sieć w otoczeniu domu. Daje równoczesny dostęp wielu użytkownikom w tym samym czasie. KRISPOL HOME MANAGER, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zdarza się gubić pilota oraz dla tych, którzy nie rozstają się ze swoim smartfonem.

 

Promocja obowiązuje do 30.06.2017 lub do wyczerpania zapasów.

 

Okno Projekt Okna Kraków - Autoryzowany dystrybutor okien Petecki.