Twoje korzyści

Szeroki wybór

Dzięki współpracy z najbardziej cenionymi na rynku producentami możemy Ci zaproponować bogatą ofertę okien, drzwi, bram czy rolet – z różnych materiałów, w stylach klasycznych i nowoczesnych, w różnych kolorach.

Sprawdzona jakość

W asortymencie mamy wyłącznie produkty najlepszych marek. Chcemy sprzedawać okna, drzwi czy bramy, które sami byśmy kupili, dlatego zawsze sprawdzamy opinie o markach, z którymi współpracujemy.

Produkt dostosowany do potrzeb

W naszym salonie możesz zobaczyć większość sprzedawanych przez nas produktów i sprawdzić, jak działają poszczególne systemy i funkcjonalności. Po co masz płacić za rzeczy, których nie będziesz używać?

Kompleksowość działań

Nie musisz się o nic martwić. Bo wszystko zrobimy za Ciebie. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni produkt, dokonamy pomiarów, zamontujemy i, w razie konieczności, naprawimy.

Najwyższy poziom usług

Profesjonalne doradztwo i najwyższy poziom usługi to u nas norma. Posiadamy doświadczenie, a nasze ekipy remontowe przeszły specjalistyczne szkolenia, więc możesz mieć pewność, że znamy się na tym, co robimy.

Promocje

Jeśli jest możliwość skorzystania z jakiegoś rabatu, dlaczego miałbyś tego nie zrobić? Nasza firma uczestniczy we wszystkich akcjach promocyjnych naszych dostawców i oferuje wewnętrzne promocje na poszczególne artykuły.

Okno Projekt Okna Kraków - Autoryzowany dystrybutor okien Petecki.