O firmie

Jakość w dobrej cenie

Zajmujemy się dostarczaniem wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej. W naszych punktach sprzedaży w Miechowie i Krakowie oferujemy produkty, które zapewnią Ci bezpieczeństwo, oszczędność energii i wygodę w codziennym życiu, a równocześnie będą eleganckie i efektowne. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami okien i drzwi na rynku możemy Ci zaoferować dobrą jakość i atrakcyjne ceny. Sprzedawane produkty montujemy i serwisujemy.

Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty

Współpracujemy z wiodącymi firmami na rynku, takimi jak: Veka, Bruegmann, Salamander, Rehau, Porta, Dre, Pol-Skone, Gerda, Stolpaw, Delta, KMT, Krispol czy Wiśniowski. Wiemy, że tylko dobra jakość może zapewnić naszym klientom satysfakcję na lata, a nam zyskać opinię firmy solidnej i godnej zaufania.

Znamy się na tym, co robimy

Posiadamy certyfikat firmy Petecki potwierdzający znajomość produktów Veka i Bruegmann, okuć Roto NT i szyb Pilkington oraz autoryzację montażu drzwi Gerda, Porta, Dre, Pol-Skone i bram garażowych firmy Wiśniowski. Braliśmy również udział w szkoleniach produktowych Salamander a także dotyczących ciepłego montażu Illbruck.

Patrzymy w przyszłość

Klientami opiekujemy się nie tylko na etapie sprzedaży. Zapewniamy montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz doradztwo. Stawiamy na relacje długoterminowe, wierząc, że zadowoleni klienci polecą nas swoim znajomym i że sami kiedyś do nas wrócą.

Rozwijamy się

By dotrzymać kroku rosnącym oczekiwaniom klientów, stale wzbogacamy naszą ofertę. W lutym 2013 roku otwarliśmy drugi po Miechowie punkt handlowy: okna z Krakowa. W obu salonach można zobaczyć większość produktów z naszej oferty i przetestować funkcjonalność poszczególnych rozwiązań.

Wizja działania

Firma nie może funkcjonować bez klientów. Dlatego też nasza filozofia jest bardzo prosta. Chcemy działać w taki sposób, byś zawsze był zadowolony ze sprzedawanych przez nas produktów oraz oferowanych usług. Dzięki temu Okno Projekt będzie systematycznie się rozwijał i umacniał swoją pozycję na rynku.

Okno Projekt Okna Kraków - Autoryzowany dystrybutor okien Petecki.