Wielkie otwarcie największego w Łodzi salonu okien i drzwi!


29 listopada 2013

Z satysfakcją pragniemy poinformować, że Biuro Firmy Petecki od 25 listopada mieści się w nowym budynku przy ulicy Rudzkiej 11/13 w Łodzi. Nowy, reprezentatywny biurowiec o łącznej powierzchni 2 tys. metrów kwadratowych, odpowiada umacniającej się pozycji Firmy w branży stolarki otworowej nie tylko na polskim rynku, ale także w krajach Unii Europejskiej oraz m.in. w Szwajcarii czy Rosji.
To właśnie tu, przy ulicy Rudzkiej, powstał pierwszy zakład produkujący okna i drzwi PVC, stanowiący zaczątek dla powstania Grupy Petecki. W nowej siedzibie mieści się najnowocześniejszy i największy salon sprzedaży okien i drzwi w Łodzi, dział kontraktów budowlanych, a także biura managmentu łódzkich jednostek organizacyjnych Grupy.

Przy projektowaniu i wyposażaniu biurowca, zwrócono uwagę na wykorzystanie nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań. Budynek posiada ciekawą bryłę, głównie za sprawą starannie dobranej struktury, kolorystyki oraz użytych materiałów. Zastosowane elementy aluminiowe doskonale współgrają ze stylowymi detalami, przez co nadają obiektowi wyjątkowego charakteru. Dzięki zastosowaniu szklanej elewacji, a także wewnętrznym przeszkleniom wnętrze sprawia wrażenie bardzo przestronnego i lekkiego. Podczas prac projektowych mieliśmy na względzie przede wszystkim polepszenie warunków obsługi naszych Klientów. Szczególny nacisk został położony na zapewnieniu wygody oraz przyjemnej atmosfery spotkań.

W największym w Łodzi salonie znajdą Państwo 25 okien i drzwi, a także dwa systemy podnośno-przesuwne, które obrazują skalę naszych możliwości. Zadbaliśmy także o nasz personel, któremu nowa siedziba stwarza jeszcze lepsze warunki pracy. Zapraszamy Państwa do naszego nowego salonu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18, a także w sobotę od godziny 9 do 14.

Okno Projekt Okna Kraków - Autoryzowany dystrybutor okien Petecki.