Firma PETECKI sponsorem Lewada ARTCup 2013


4 września 2013

Już po raz XVI-ty, w dniach 31.08-1.09, na terenie zakrzowskiego Jeździeckiego Klubu Sportowego odbyły się Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd Art Cup. Jak co roku, zjechały się gwiazdy z całej Polski i spoza niej. Firma PETECKI już po raz kolejny miała zaszczyt sponsorować to wydarzenie.

W tej edycji, aktorzy rywalizowali w czterech dyscyplinach jeździeckich: powożeniu, skokach przez przeszkody, ujeżdżeniu oraz western riding. Komentarz na żywo zapewnił Paweł Kleszcz, charyzmatyczny lektor reklamowy. Wśród wielu ciekawych atrakcji, zorganizowany został konkurs kulinarny „Gotuj z Gwiazdą po opolsku”, gdzie bohaterowie seriali, filmów i artyści próbowali swych sił w przygotowywaniu potraw lokalnych. Prowadzącym był Karol Strasburger, niezapomniany prowadzący „Familiady”.

W sobotni wieczór, dla zaproszonych odbył się spektakl pt. „Kwartet dla czterech aktorów” z Mikołajem Grabowskim i Janem Peszkiem w roli głównej.

W tegorocznych zawodach, zwycięzcą w dyscyplinie ujeżdżenia został Mariusz Krzemiński, deklasując rywali. W western riding, pierwsze miejsce zdobył Michał Malinowski. W skokach, najlepszy okazał się Maciej Florek, a w powożeniu, drużyna Karola Strasburgera oraz Marka Torzewskiego.

Okno Projekt Okna Kraków - Autoryzowany dystrybutor okien Petecki.